Workhub Plaza Kat:3 Ümraniye / İstanbul
+90 262 644 04 11

Teklif Talebi

Form doldurmaktan çok sıkıldığınızı biliyoruz. Ama sizi tanımak ve hizmetlerimizi size ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen sizinle iletişim kurabilmemiz için teklif talebi formumuzu doldurun.

  Adınız (gerekli)


  Epostanız (gerekli)


  Konu


  Hizmet Seçimi


  Objenin en az 3 farklı açıdan fotoğrafını yanına ölçü belirtmek amacıyla cetvel koyarak çekip yükleyin (JPG, PNG, RAR ve ZIP Formatı)


  Detaylı bilgiye KVKK Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.


  Zebra Proje’den endüstriyel tasarım, mekanik tasarım, 3D baskı için tasarım yani design for 3D printing, ürün geliştirme, tersine mühendislik, geniş alan tersine mühendisliği, silikon kalıplama, 3D baskı, 3D tarama cihazları, topoloji optimizasyonu, simülasyon ve analiz, CMM ile ölçüm, tahribatsız x-ray ölçüm, rim kalıplama ve talaşlı imalat gibi alanlarda yani bir ürün fikrinden tasarımına, prototiplenmesine ve hatta az adetli üretim alanına kadar olan tüm faaliyetlerde fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

  Zebra Proje, daha önce büyük projelerde yer alan girişimci zihinlerin, yüksek değer üreten bir mühendislik firmasıdır. Zebra Proje; ürün geliştirme, endüstriyel tasarım, mekanik tasarım, tersine mühendislik, boyutsal kalite kontrol, simülasyon test ve analiz ve hızlı imalat teknoloji alanlarında müşterilerine hizmet sunar. Zebra Proje, gelişen 3 boyutlu tasarım üretim ve teknolojilerini kullanarak yüksek değerli mühendislik hizmetleri sunmak misyonunu ve yenilikçi tasarım ve üretim yöntemleri kullanarak mühendisliği, tasarımları havacılık ve uzay sektörlerine taşımak vizyonunu benimsemiştir. Zebra Proje, müşteri beklentilerini şekillendiren, sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir çözüm ortağıdır. Zebra Proje herkesin hayal gücünün bir araya geldiği ve harika işlerle sonuçlanan değerlere adandığı yerdir. Zebra Proje’de, bir şeylere katılmanın çok ötesinde işler yapar, siz de değer katarsınız. Hayatınızda bir fark yaratacak kaynaklarla desteklenirken birliktelik, gelişim ve özgünlüğe önem veren, işbirliğini öne çıkaran Zebra Proje kültürünü keşfedin. Çalıştığınız iş partneriniz, temsil ettiğiniz değerleri yansıtmalıdır. Zebra Proje hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, https://zebraproje.com/hakkimizda/ linkine tıklayabilirsiniz.

  Bizimle iletişime geçin!

  Tek tıkla, artık sizinle irtibat kurabiliriz. Biz sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz, bizi bekletmeyin.